Izdelkov
Svetlost LED panelne luči
- Nizka poraba, visoka svetlost.
- Varčevanje z energijo in okolju prijazno, - Nizko ustvarjanje toplote, brez UV ali IR svetlobnega sevanja.
-Primerno za dom, pisarno in razsvetljavo.
- Zelo nizka proizvodnja toplote, poleg varčevanja s svetlobo. - Dolga življenjska doba, brez nevarnih materialov.
-IC Takojšen zagon, brez utripanja
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
Opis izdelka
| ime izdelka | Led panelna luč |
| Velikost | 30*30cm / 60*60cm / 62*62cm/30*120cm/60*120cm |
| Moč | 6w 18w 36w 40w 48w 60w 72w |
| Barvna temp | 2700k-6500k |
| Svetlobni učinek | 160 lm/W |
| CRI | 85Ra |
| P.F | & gt; 0,9 |
| Vhodna napetost | AC 100-240V, 50/60Hz |
| Okvir | Bela, Sliver |








Priljubljena oznake: svetlost LED panelne luči, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Par:
100w panelna luč
Naslednji:
Ploščata okrogla LED plošča
Pošlji povpraševanje










