Izdelkov

Stropna luč za pisarniško sobo
1. Razpoložljiva moč: 40 W
2. Razpoložljiva barvna temperatura: 5000K
3. Razpoložljivi svetlobni tok: 5000 lumnov
4. Kot žarka: 120 stopinj
5. Življenjska doba: 50,000 ur
6. Napetost: AC100-277V
stropna luč za pisarniško sobo

Opis izdelka
1. Razpoložljiva moč: 40 W
2. Razpoložljiva barvna temperatura: 5000K
3. Razpoložljivi svetlobni tok: 5000 lumnov
4. Kot žarka: 120 stopinj
5. Življenjska doba: 50,000 ur
6. Napetost: AC100-277V
| Kot žarka: | Kot žarka 120 stopinj |
| Svetlost: | 5000 lumnov |
| Certifikati: | UL, seznam DLC |
| Barvna temperatura (Kelvin): | 5000 Kelvinov |
| Možnost zatemnitve: | 0-10V Možnost zatemnitve |
| Barva napeljave: | Bela |
| Ocena IP: | Ocena IP40 |
| Dolžina: | 23.74 |
| Porazdelitev svetlobe: | 125 lm/W |
| Zamenja: | 140 W zamenjava |
| Napetost: | 100-277V |
| Moč: | 40 vatov |
Več podrobnosti




Aplikacija

pogosta vprašanja
1. Kakšna razsvetljava je idealna za pisarniško delo?
Toplejša rumena ali oranžna osvetlitev je pogosto boljša za sprostitev, vendar je hladnejša modra in bela osvetlitev odlična za delo, prebujanje in osredotočanje. Če je sploh izvedljivo, naj se odtenek osvetlitve in temperatura spreminjata glede na čas dneva.
2. Kakšna razsvetljava je idealna za majhno pisarno?
Idealna osvetlitev delovnega mesta poveča izkoristek naravne svetlobe. Enakomerno osvetlitev brez bleščanja ali senc je mogoče doseči z uporabo posredne ambientalne osvetlitve in delovne razsvetljave. Uporabite barvne luči, fluorescenčne svetlobne filtre in druge rešitve za simulacijo narave na delovnih mestih brez oken.
3. Ali je LED osvetlitev boljša za pisarne?
Za podjetja je LED razsvetljava nedvomno boljša, saj je energijsko učinkovitejša, žarnice zdržijo veliko dlje, luči pa je mogoče po potrebi zatemniti in porabiti veliko manj energije.
4. Kakšno razsvetljavo uporabljajo delovna mesta?
Pisarne pogosto uporabljajo enega od naslednjih treh osnovnih virov notranje razsvetljave: žarnice z žarilno nitko, fluorescenčne/kompaktne fluorescentne (CFL) ali LED.
Priljubljena oznake: stropna luč za pisarniško sobo, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec







