Izdelkov
Sodobna bela svetilka
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev sodobne bele panelne luči na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
lastnost izdelka:
- Sodobne svetilke z belim panelom imajo elegantno in sodobno zasnovo, ki vsakemu prostoru, v katerem so nameščene, daje pridih prefinjenosti.
- Zaradi svoje čiste bele površine vsakemu prostoru daje pridih prefinjenosti, zaradi česar je odlična izbira za prostore, kot so domovi, pisarne in komercialni obrati.
- Sodobne bele panelne svetilke lahko s svojo briljantno in enakomerno osvetlitvijo ustvarijo toplo in vabljivo okolje v katerem koli prostoru so nameščene.
Specifikacija:
| LED čip | Epistar / SMD2835 |
| Ocena IP | IP44 |
| Vhodna napetost | 85-265 V, 100-277 V AC |
| CRI | >80Ra |
| Svetlobna učinkovitost | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Moč | 18W/36W/40W/48W/50W |
| Velikost | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120 CM |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Podpora Dimmer | Triak zatemnjen ali 0-10V zatemnjen |
| Material | Aluminij + PMMA |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| Življenjska doba | 50000 ur |
| Garancija | 5 let |
| Pokrov okvirja | Bela in srebrna |
| Certificirano | TUV, CE, ROHS |
Podrobne slike:





Uporaba:

S svojim modnim videzom je svetilka Contemporary White Panel odlična izbira za osvetlitev vašega doma ali poslovnega prostora.
O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: sodobna bela panelna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












