Izdelkov
LED panelna svetilka 620*620mm 40W
• Aluminijast okvir: svetilka na plošči LED uporablja aluminij 6063, površinska temperatura razpršene bele ročice.
• Svetloba LED panel Lightman uporablja visokokakovosten difuzor PS, svetloba je enakomerno razpršena, svetloba pa je svetla in mehka, zaradi česar se počutite udobno.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev LED panelne luči 620*620mm 40w na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Opis izdelka
♦ Ultra{0}}tanek dizajn, LM-80 SMD LED panelne luči, osvetlitev od zadaj, brezhibna homogenost svetlobe
♦ Takojšen zagon, mehka svetloba, brez sence, brez utripanja, zaščita za oči;
♦ Brez živega srebra, brez UV ali IR sevanja, brez EMI, popolnoma zelen in ekološko koristen;
| Moč | 40W |
| Lumnski izhod | 4000lm |
| Svetlobna učinkovitost | 100lm/w (125lm/w na zahtevo) |
| Barvna temperatura (CCT) | 2700-6500K |
| Indeks barvnega upodabljanja (CRI) | Ra>80(Ra>90 na zahtevo) |
| Kot žarka θ/2 | 120 stopinj |
| Vhodna napetost | 220-240/100-240VAC |
| Pogostost | 50/60Hz |
| Faktor moči | >0.9 |
| Začetni čas | Manjše ali enako 0,1 s |
| Učinkovitost voznika | >88% |
| Popolno harmonično popačenje | <15% |
| Zatemnitev | 0-10V/PWM/DALI/Fazni izklop na zahtevo |
| Material | Aluminij + PMMA |
| Stopnja zaščite | IP40 |
| Dimenzije | 620*620*9 mm |
| Videz | Bela/srebrna |
| Namestitev | Vgradni/viseči/nadgradni |
| Certifikat | CE, RoHS |
| Stopnja upada svetlobe | Manj kot 3 % v 6000 urah |
| Življenjska doba | Večji ali enak 50.000 ur |
| Garancija | 5 let |
Več podrobnosti




Aplikacija

Priljubljena oznake: LED panelna luč 620*620mm 40w, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
U-pogib 600 mm fluorescenčna cevPrikaži več> -
Ravne kvadratne led stropne lučiPrikaži več> -
Bele barve po meri za notranjo razsvetljavoPrikaži več> -
Vodoodporna IP44 svetilka s ploskim LED panelomPrikaži več> -
2x4 LED lučka za površinsko montažoPrikaži več> -
600 × 600 osvetljena led ploščaPrikaži več>










