Izdelkov
Dolga LED plošča 1200×150 z osvetlitvijo od zadaj
1.Osvetlitev ozadja brez LGP preprečuje morebitne spremembe porumenelosti.
2. PCB z lečo, 100 lm/w svetlobni izkoristek, enakomerna luminiscenca.
3. Na voljo so beli, srebrni ali črni aluminijasti okvirji.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Opis izdelka
1.Osvetlitev ozadja brez LGP preprečuje morebitne spremembe porumenelosti.
2. PCB z lečo, 100 lm/w svetlobni izkoristek, enakomerna luminiscenca.
3. Na voljo so beli, srebrni ali črni aluminijasti okvirji.
4. Boljša svetlobna zmogljivost, brez utripanja in visokokakovosten transformator.
| Moč | 24W |
| Dimenzija | D1195*Š145*V31 mm |
| Vhodna napetost | 100-265}VAC 50/60Hz |
| Faktor moči | >0.9 |
| CRI | >80 |
| Lumnski izhod | 100Lm/W |
| Barvna temperatura | 3000K 4000K 5000K 6500K |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| SDCM | <5 |
| UGR | <20 |
| Učinkovitost | >89 odstotkov |
Več podrobnosti





Aplikacija
metro postaje, pisarne, izobraževalni in poslovni prostori

Priljubljena oznake: dolga led panelna luč 1200×150 z osvetlitvijo, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje









