Izdelkov
Svetilka-oblikovana za površinsko montažo
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev luči za površinsko montažo v obliki obroča-na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
Lastnosti izdelka:
1. Obročasta-nadometna svetilka je eleganten dodatek k vsakemu prostoru zaradi svoje sodobne zasnove.
2. Topla in enakomerna svetloba tega lestenca je tisto, kar potrebujete, da se vsi počutijo kot doma.
3. Ta obročasta-svetilka za površinsko montažo uporablja energetsko-učinkovito tehnologijo LED, ki pomaga zmanjšati stroške energije brez žrtvovanja kakovosti svetlobe.
Specifikacija:
| Moč | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Svetlobni izkoristek žarnice (lm/w) | 120lm/W |
| Indeks barvne reprodukcije (Ra) | 80-83Ra ali 95-98Ra |
| Podpora Dimmer | Triak zatemnjen ali 0-10V zatemnjen |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Aluminij+PC pokrov |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| Pokrov okvirja | Bela |
| Vhodna napetost (V) | 85-265 V ALI 12 V DC, 24 V DC |
| Velikost izreza | 68 mm do 280 mm |
| Zunanji premer | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Podrobne slike:





Uporaba:

Krožna led plošča se pogosto uporablja v dnevnih sobah, hotelskih dvoranah, konferenčnih sobah, bolnišnicah, šolah, pisarnah itd.
O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: obročasta-oblikovana površinska luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












