Izdelkov
Okrogla LED osvetlitev plošče debeline 22 cm
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev okrogle LED plošče z debelino 22 cm na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
Lastnosti izdelka:
- Okrogla LED-panelna razsvetljava ima debelino približno 22 centimetrov, kar daje vsakemu okoliškemu prostoru sodoben in eleganten videz.
- Tehnologija LED, ki se uporablja v tem svetilnem telesu, omogoča zagotavljanje briljantne in enakomerne osvetlitve, hkrati pa zmanjšuje količino denarja, porabljenega za elektriko.
- Ker ga je enostavno namestiti in ima dolgo življenjsko dobo, je odlična možnost tako za stanovanjske kot poslovne namene in lahko zaradi svoje vsestranskosti poskrbi za prefinjenost vsakega prostora.
Specifikacija:
| Moč | 3W/5W/7W/9W |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Svetlobni izkoristek žarnice (lm/w) | 120lm/W |
| Indeks barvne reprodukcije (Ra) | 80-83Ra ali 95-98Ra |
| Podpora Dimmer | Triak zatemnjen ali 0-10V zatemnjen |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Pokrov iz aluminija + PC |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| Pokrov okvirja | Bela |
| Vhodna napetost (V) | 85-265 V ALI 12 V DC, 24 V DC |
| Velikost izreza | 68 mm do 280 mm |
| Zunanji premer | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Podrobne slike:





Uporaba:

Izboljšajte estetiko svoje notranjosti s tankim dizajnom in mehkim sijem okrogle LED-panelne osvetlitve, ki ustvarja prijetno in vabljivo vzdušje.
O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: okrogla led panelna razsvetljava debeline 22 cm, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
Led plošča svetla za mizo za bazenPrikaži več> -
Svetlobna plošča 600x600 za viseči stropPrikaži več> -
Vgradna stropna ravna svetlobna plošča LEDPrikaži več> -
Okrogla ultra tanka led ploščaPrikaži več> -
LED plošča s polnim spektrom CRI98Prikaži več> -
0-10V viseča stropna LED plošča za zatemnitevPrikaži več>












