Izdelkov
Okrogla plošča z izoliranim gonilnikom
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev okrogle plošče luči z izoliranim pogonom na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
Lastnosti izdelka:
- Okrogla svetilka z izoliranim gonilnikom ponuja možnosti osvetlitve, ki so energijsko-učinkovite in primerne za katero koli specifično območje.
- Ta svetilka, ki ima sodoben in eleganten dizajn, daje vsakemu prostoru pridih prefinjenosti.
- Izolirani gonilnik zagotavlja dosledno in zanesljivo delovanje, zaradi česar je svetlobna rešitev, ki je primerna za dolgo-uporabo in vzdržljivost.
Specifikacija:
| Moč | 3W/5W/7W/9W/ |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Svetlobni izkoristek žarnice (lm/w) | 120lm/W |
| Indeks barvnega upodabljanja (Ra) | 80-83Ra ali 95-98Ra |
| Podpora Dimmer | Triak zatemnjen ali 0-10V zatemnjen |
| LED čip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Material | Pokrov iz aluminija + PC |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| Pokrov okvirja | Bela |
| Vhodna napetost (V) | 85-265 V ALI 12 V DC, 24 V DC |
| Velikost izreza | 68 mm do 280 mm |
| Zunanji premer | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Podrobne slike:





Uporaba:

O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: okrogla plošča z izoliranim gonilnikom, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












