Izdelkov
Elegantna kvadratna vgradna-svetilka
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev elegantnih kvadratnih-svetilk na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
lastnost izdelka:
- Ta elegantna kvadratna-svetilka je sodobnega in modnega dizajna, zaradi katerega bo vsak prostor v vaši hiši videti privlačnejši.
- Ta svetilka je zaradi svoje majhnosti in nizkega profila idealna za uporabo na mestih z nizkimi stropi ali omejenim prostorom.
- Ta podo-vgradna svetilka ima čiste linije in gladek zaključek, ki vsakemu prostoru dajejo pridih prefinjenosti in ustvarjajo toplo in prijetno vzdušje.
Specifikacija:
| LED čip | Epistar / SMD2835 |
| Ocena IP | IP44 |
| Vhodna napetost | 85-265 V, 100-277 V AC |
| CRI | >80Ra |
| Svetlobna učinkovitost | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Moč | 18W/36W/40W/48W |
| Velikost | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120 CM |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Podpora Dimmer | Triak zatemnjen ali 0-10V zatemnjen |
| Material | Aluminij + PMMA |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| Življenjska doba | 50000 ur |
| Garancija | 5 let |
| Pokrov okvirja | Bela in srebrna |
| Certificirano | TUV, CE, ROHS |
Podrobne slike:





Uporaba:

O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: elegantna kvadratna vgradna-svetilka, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












