Izdelkov
Elegantna bela LED stropna svetilka
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev elegantnih belih stropnih LED luči na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
lastnost izdelka:
- Elegantna bela stropna svetilka LED ima sodoben in eleganten slog ter bo v trenutku izboljšala videz katerega koli prostora, v katerem je nameščena.
- Njegova LED-tehnologija, ki je učinkovita v smislu porabe energije, proizvaja svetlo in enakomerno osvetlitev, tako da ustvarja toplo in prijetno okolje.
- Ta stropna svetilka je idealno dopolnilo k vsakemu modnemu in sodobnemu dizajnu doma, saj je izdelana iz dolgotrajnega-materiala in vključuje preprosto tehniko namestitve.
Specifikacija:
| LED čip | Epistar / SMD2835 |
| Ocena IP | IP44 |
| Vhodna napetost | 85-265 V, 100-277 V AC |
| CRI | >80Ra |
| Svetlobna učinkovitost | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Moč | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Velikost | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120 CM |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Podpora Dimmer | Triak zatemnjen ali 0-10V zatemnjen |
| Material | Aluminij + PMMA |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| Življenjska doba | 50000 ur |
| Garancija | 5 let |
| Pokrov okvirja | Bela in srebrna |
| Certificirano | TUV, CE, ROHS |
Podrobne slike:





Uporaba:

O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: elegantna bela led stropna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
U-pogib T8 5000kPrikaži več> -
Ravne kvadratne led stropne lučiPrikaži več> -
Spuščeni strop z led lučkami, odporen proti prahuPrikaži več> -
LED plošča svetlobni okvir okrogle oblikePrikaži več> -
Kvadratna okrogla bela LED panelna luč 24 WPrikaži več> -
Zunanja led svetilka s ploskim panelomPrikaži več>












