Izdelkov

U-bend 20 W LED cev
●Uporabite Taiwan Epistar SMD2835 s poročilom LM80
●G13 ali dva zatiča/obrnjeni zaključki/R17D/FA8/enojni zatič/2G11/G5
●Enostranska moč ali dvokončna moč
●Navadna LED cev (odstranite balast) ali LED cev, združljiva s predstikalno napravo, za možnost.
● Sprejmi izolacijski ali neizolacijski gonilnik, varnejši za uporabnika
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
U-bend 18w t8 cevOpis izdelka
| Številka modela | U-bend 20 W LED cev |
| Dolžina | 600 mm |
| Watts | 15w 18w 20w |
| Življenjska doba | 50000 ur |
| CRI | 80 |
| Učinkovitost lumnov | 160lm/w |
| Faktor moči | PF> 0,95 |
| Barvna temperatura | 2700k-6500k |
| Kot žarka | 30°60°90°120° |
| Razred IP | IP65 |
| Delovna temperatura | -20-55℃ |
| Materiali | aluminij |
| Garancija | 5 let |







U-bend 20 W LED cev Uporaba


Pogosta vprašanja
V. Kakšni so vaši pogoji pakiranja?
Na splošno svoje blago pakiramo v nevtralne škatle. Če je krhek, bomo izdelali leseni okvir. Lahko pa ga tudi po vaših zahtevah.
V. Kakšni so vaši pogoji dostave?
Sprejemamo EXW, FOB, CIF itd. Izberete lahko tistega, ki je za vas najbolj priročen ali stroškovno učinkovit.
Priljubljena oznake: u-bend 20 W led cev, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
U-bend 18w T8 cev
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi

