Izdelkov
Stenska stropna dekoracija z LED lučko
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev okrasnih stenskih stropov z led lučkami na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
lastnost izdelka:
1. Nudimo stensko stropno dekorativno LED svetilko, ki lahko popolnoma preoblikuje vaš življenjski prostor tako, da vnese pridih sodobnega in prefinjenega dizajna v katero koli področje.
2. Osvetlite svojo hišo s tehnologijo LED, ki je energijsko -učinkovita in vam bo prihranila denar pri mesečnih računih za elektriko, hkrati pa bo osvetlila vaš prostor.
3. Našo LED panelno svetilko, ki je namenjena izboljšanju vizualne privlačnosti vašega domačega dekorja, lahko uporabite za ustvarjanje atmosfere, ki je hkrati prepoznavna in modna.
ecifikacija:
| LED čip | Epistar / SMD2835 |
| Ocena IP | IP44 |
| Vhodna napetost | 85-265 V, 100-277 V AC |
| CRI | >80Ra |
| Svetlobna učinkovitost | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Moč | 18W/36W/40W |
| Velikost | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Podpora Dimmer | Triak zatemnjen ali 0-10V zatemnjen |
| Material | Aluminij + PMMA |
| Kot žarka | 120 stopinj |
| Življenjska doba | 50000 ur |
| Garancija | 5 let |
| Pokrov okvirja | Bela in srebrna |
| Certificirano | TUV, CE, ROHS |
Podrobne slike:





Uporaba:

Povzdignite ambient katere koli sobe z našo stensko stropno dekorativno LED svetilko, ki ustvarja toplo in vabljivo vzdušje.
O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: stenski stropni okrasni z led lučko, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












