Izdelkov
3-palčna vgradna LED-svetilka z možnostjo zatemnitve
1. Širok obseg uporabe: lahko se namesti na stene in strope v sejnih sobah, hotelih, pisarnah, domovih itd.
2. Varen napajalni vmesnik, enostaven za namestitev in demontažo.
3. Nizka poraba energije, varstvo okolja in varčevanje z energijo.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 3-palčnih zatemnjenih vgradnih led svetilk na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Lastnosti
• Nizka poraba energije. Nižje ogrevanje med delovanjem.
• Neodvisen gonilnik IC, na voljo ne-izoliran gonilnik.
Opis izdelka
| Napetost | 120 V AC |
| Moč | 5W |
| Pogostost | 60Hz |
| Barvna temperatura | 3000K (toplo bela) |
| Kot snopa | 110 stopinj |
| Barve | Bela |
| Možnost zatemnitve | ja |
| Indeks upodabljanja | CRI>80 |
Več podrobnosti



Uporaba:

Priljubljena oznake: 3-palčna zatemnitvena vgradna led svetilka, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Par:
LED panelna luč
Naslednji:
170 x 170 mm LED ploska svetilka 12 W
Pošlji povpraševanje









