Izdelkov
6-palčna kvadratna vgradna LED-svetilka z možnostjo zatemnitve
1. Narejen tako, da se prilega stropnemu izrezu, ki meri 6,1 x 6,1 palca.
2. 120--stopinjski kot žarka nudi zadostno osvetlitev.
3,120 V AC napetost in 12 vatov porabe električne energije
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Lastnosti
1. Narejen tako, da se prilega stropnemu izrezu, ki meri 6,1 x 6,1 palca.
2. 120--stopinjski kot žarka nudi zadostno osvetlitev.
3,120 V AC napetost in 12 vatov porabe električne energije
4.Oddaja toplo belo svetlobo 3000K, ki je idealna za vzpostavitev udobnega vzdušja.
5.A high colour rendering index (CRI>90) dobro reproducira barve, kar daje stvarem živahen, pristen videz.
Opis izdelka
| Napetost | 120 V AC |
| Moč | 12W |
| Barvna temperatura | 3000K (toplo bela) |
| Lumnov | 900 lumnov |
| Kot snopa | 120stopnja |
| Indeks upodabljanja | CRI>90 |
| Barva obrobe | Bela |
| IP ocena | IP20 (primerno za vlažne lokacije) |
| Možnost zatemnitve | ja |
| Gonilnik vključen | ja |
Več podrobnosti


Uporaba:
Odlično za vsako stropno uporabo.

Priljubljena oznake: 6-palčna kvadratna zatemnitvena vgradna led svetilka, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje











