Izdelkov

COB vgradna svetilka
Vrhunski aluminij iz tlačnega litja, trda tekstura in boljša disperzija toplote
Enostavna namestitev in zamenjava tradicionalne svetilke, brez vzdrževanja

Opis izdelka
1. Do 90 % prihranka energije v primerjavi s tradicionalno svetilko pri enakih pogojih osvetlitve.
2. Zelen in okolju prijazen brez živega srebra, brez hrupa, brez UV in IR v žarku, na voljo je gonilnik z visokim PF.
3. Visok CRI in razumna porazdelitev svetlobe sta poskrbela, da je svetloba mehka in enakomerna, brez utripanja za zaščito oči.
4. Izjemno dolga življenjska doba do 50,000ur, kar je desetkrat več kot tradicionalna svetilka in se široko uporablja v večini aplikacij.
5. Enostavna namestitev in običajna uporaba, neposredna zamenjava tradicionalne svetilke in nizko vzdrževanje.
Specifikacije
| Vrsta |
vdolbina |
| Izvor svetlobe | LED |
| oblika | krog |
| Zaščitni razred | IP65 |
| Notranja/zunanja uporaba | v zaprtih prostorih |
| Aplikacije | komercialni |
| Material | aluminij |
| barva | bela, črna |
| Možnost zatemnitve? | zatemnjen |
| Število luči | samski |
| Druge značilnosti | vodoodporen |
| Višina | 72 mm (3 in) |
| Moč | 40 W |
| Svetlobni tok | 3.800 lm |
| Indeks barvnega upodabljanja (CRI) | 80 enot, 90 enot |
Več podrobnosti

















Priljubljena oznake: vgradna svetilka, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec






