Izdelkov

Notranja vgradna razsvetljava
● Varen in enostaven za namestitev
● Dolga življenjska doba, več kot 50000 ur
● Ni nevarnosti razbitega stekla
● Nizka poraba energije
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Opis izdelka
● Varstvo okolja
● Varen in enostaven za namestitev
● Dolga življenjska doba, več kot 50000 ur
● Ni nevarnosti razbitega stekla
● Nizka poraba energije
● Visoka učinkovitost, prihranek energije več kot 70% ~ 80%
● Modni dizajn
● Lupina iz aluminijeve zlitine
Tehnične informacije
| Izdelek | notranja vgradna razsvetljava |
| Dimenzija | Premer 225 mm ali 225 * 255 mm |
| Moč | 18W |
| Izvor svetlobe | SMD2835 |
| LED Kol | 90 KOS SMD LED |
| Življenjska doba | >50000 ur |
| Vhodna napetost | 85-265V AC,50-60Hz |
| Kot snopa | 120 stopinj |
| CRI | >80 |
| PF | >0.7 |
| barva | Topla bela, naravna bela, hladna bela |
| CCT | 2800K-3200K,4000-4500k,6000K-6500K |
| Vozniški način | Zunanji gonilnik |
| IP | IP40 |
| Material ohišja svetilke | Aluminij |
| Certificiranje | CE, RoHS |
Več podrobnosti



Uporaba:
Odličen za vsako stropno uporabo.

Priljubljena oznake: notranja vgradna razsvetljava, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
Svetilka z ravnim panelom
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi

