Izdelkov

Montirana LED luč
● Montirana luč za hotel in nakupovalno središče
● 30 stopinj nastavljiv levo in desno
● Vir svetlobe COB, koncentrirajoči čip, globoko skriti vir svetlobe, proti bleščanju

Lastnosti:
● Montirana luč za hotel in nakupovalno središče
● 30 stopinj nastavljiv levo in desno
● Vir svetlobe COB, koncentrirajoči čip, globoko skriti vir svetlobe, proti bleščanju
Specifikacija:
| Ime izdelka: | Montirana LED luč |
| Barvna temperatura (CCT): | 2700K (mehka topla bela) |
| Svetlobni izkoristek žarnice (lm/w): | 108 |
| Indeks barvne reprodukcije (Ra): | 90 |
| Izvor svetlobe: | LED |
| Vhodna napetost (V): | AC110/240v |
| Material ohišja svetilke: | Aluminij |
| Velikost luknje: | 75 mm |
| velikost prstana za obraz: | 90 mm |
| Ocena IP: | Ip44 |
| Delovni čas (ure): | 30000 |
Podrobnosti:





pogosta vprašanja
1. kdo smo?
Sedež imamo v Guangdongu na Kitajskem, od leta 2018 naprej prodajamo v Severno Ameriko (15.00 odstotkov), Zahodno Evropo (15.00 odstotkov), Južno Ameriko (10.00 odstotkov ), Vzhodna Evropa (10.00 odstotkov ), Jugovzhodna Azija (10.00 odstotkov ), Srednja Amerika (10.00 odstotkov ), Južna Evropa (7.{{14 }} odstotkov ), Afrika (5.00 odstotkov ), Oceanija (5.00 odstotkov ), Severna Evropa (5.00 odstotkov ), Domači trg (5.{{22 }} odstotkov ), vzhodna Azija (2.00 odstotka ), srednji vzhod (00.00 odstotkov ). V naši pisarni je skupaj približno 11-50 ljudi.
2. kako lahko zagotovimo kakovost?
Vedno predprodukcijski vzorec pred množično proizvodnjo;
Vedno končni pregled pred pošiljanjem;
3. zakaj bi morali kupovati pri nas in ne pri drugih dobaviteljih?
Kakovost je naša kultura.
Storitev 24*7*365 na spletu.
Z nami bo vaš denar varen kot v lastnem žepu.
Lahko se zagotovijo brezplačni vzorci.
Naročilo za trgovinsko zavarovanje sprejeto.
Imeti 10-člansko odlično tehnično ekipo.
Hitra dostava in najboljša poprodajna storitev.
4. katere storitve lahko nudimo?
Sprejeti pogoji dostave: FOB, CFR, CIF, EXW, FCA, DDP, hitra dostava;
Valuta sprejetega plačila: USD, EUR, HKD, CNY;
Sprejeta vrsta plačila: T/T, L/C, D/PD/A, MoneyGram, kreditna kartica, PayPal, Western Union, gotovina, hramba;
Jezik, ki ga govorijo: angleščina, kitajščina
Priljubljena oznake: LED downlight montirana, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec

