Izdelkov
Zunanje LED svetilke Soffit
✔TAKODNI PRIHRANKI - Zmanjšajte porabo električne energije za 84% z vrtljivo vgradno LED lučjo, ki 50 W LED vgradno svetilko nadomesti z le 8 W moči, kar učinkovito zniža stroške vašega mesečnega računa za elektriko! Brezhibna zamenjava vaše standardne vgradne stropne svetilke.
✔ZAVESTNA RASVETA - Vgrajena z osupljivimi 50.000 urami življenjske dobe, kar pomeni, da naslednjih 45 let ne boste potrebovali zamenjave za vašo LED svetilko. Vsak nastavljiv komplet za nadgradnjo je enostaven za namestitev, podprt s 5 letno garancijo.
zunanje LED svetilke soffit

Značilnosti zunanjih LED sofitnih svetilk:
✔TAKODNI PRIHRANKI - Zmanjšajte porabo električne energije za 84% z vrtljivo vgradno LED lučjo, ki 50 W LED vgradno svetilko nadomesti z le 8 W moči, kar učinkovito zniža stroške vašega mesečnega računa za elektriko! Brezhibna zamenjava vaše standardne vgradne stropne svetilke.
✔ZAVESTNA RASVETA - Vgrajena z osupljivimi 50.000 urami življenjske dobe, kar pomeni, da naslednjih 45 let ne boste potrebovali zamenjave za vašo LED svetilko. Vsak nastavljiv komplet za nadgradnjo je enostaven za namestitev, podprt s 5 letno garancijo.
Specifikacije zunanjih LED svetilk za sofit:
| Ključna točka | led downlight |
| proces | 7w - 50w |
| Velikost rezanja | 75 mm - 240 mm |
| material | Čisti aluminij |
| svetle barve | Črnobela |
| Zatemnitev | vklop-izklop / Triac / Dali / 1-10V |
| temperaturo | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 95ra |
| Garancija | 5 let |
Podrobne slike:






Pogosta vprašanja:
V: Ali prodajate neposredno posameznim strankam?
O: Da, smo proizvajalec za veleprodajo in druge končne uporabnike, vsaka stranka po povpraševanju se lahko obrne neposredno na nas.
V: Ali so izdelki dovolj varni?
O: Naši izdelki so bili temeljito preizkušeni in imajo certifikate številnih mednarodno priznanih regulativnih organov in varnostnih organizacij, vključno z evropskimi TUV ETL ,, CE in RoHS.
V: Ali sprejemate prilagojeno zasnovo senzorja gibanja navzdol?
O: Da, ponujamo tudi storitve OEM in ODM. Če imate kakšno dobro idejo, vam jo lahko pomagamo uresničiti.
V: Kateri so vaši glavni izdelki?
O: Smo proizvajalec, specializiran za LED notranjo razsvetljavo (LED žarnica, LED stropna svetilka in led cev., Itd.)
V: Ali sprejemate OEM in ali lahko svojo znamko uporabim za vaš izdelek?
O: Da, delamo OEM in lahko izdelujemo blago z vašo blagovno znamko.
V: Kako dolgo traja garancija za vaše izdelke za zunanje luči?
O: Za naše izdelke ponujamo 3 /5 letno garancijo. Odvisno je od cene izdelka in zahtev strank.
Priljubljena oznake: zunanje led sofitne svetilke, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, prodam, na zalogi, brezplačen vzorec












