Izdelkov
Zunanji LED downlights vijaka
✔INSTANT PRIHRANEK - Zmanjšajte svojo uporabo električne energije za 84% z zamahom vdihnjene LED luči, ki zamenja 50W LED recesijo navzdol z le 8W moči, učinkovito rezanje stroškov vašega mesečnega računa za elektriko! Brezhibna zamenjava standardne stropne svetlobe.
✔ ZANESLJIVA OSVETLITEV - Zgrajena z osupljivo 50.000 ur življenja, kar pomeni, da za vašo LED gimbal svetlobno fiksiranje ne bo potrebno zamenjati naslednjih 45 let. Vsak nastavljiv komplet za naknadno namestitev je enostaven za namestitev, ki ga podpremo s 5 letno garancijo.
zunaj LED-vijake

Funkcije za zunanji LED vijake:
✔INSTANT PRIHRANEK - Zmanjšajte svojo uporabo električne energije za 84% z zamahom vdihnjene LED luči, ki zamenja 50W LED recesijo navzdol z le 8W moči, učinkovito rezanje stroškov vašega mesečnega računa za elektriko! Brezhibna zamenjava standardne stropne svetlobe.
✔ ZANESLJIVA OSVETLITEV - Zgrajena z osupljivo 50.000 ur življenja, kar pomeni, da za vašo LED gimbal svetlobno fiksiranje ne bo potrebno zamenjati naslednjih 45 let. Vsak nastavljiv komplet za naknadno namestitev je enostaven za namestitev, ki ga podpremo s 5 letno garancijo.
Specifikacija za vijake z zunanjimi LED svetilkami:
| Ključna točka | led downlight |
| proces | 7w - 50w |
| Velikost rezanja | 75mm - 240mm |
| Material | Čisti aluminij |
| svetlobna barva | Črna/bela |
| Zatemnitev | on-off / Triac / Dali / 1-10V |
| temperatura | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 95ra |
| Garancija | 5 let |
Podrobne slike:






FAQ:
V:Kateri plačilni obrazec lahko sprejmete za zunanje led navzdol luči?
A:T/T, Western Union, PayPal itd. Sprejemamo vsak priročen in hiter plačilni rok.
V: Katero potrdilo imate za tovarno?
O: Imamo ISO9001 in ISO4001.
V: Kakšna je vaša storitev pošiljanja za zunanje hišne svetlobe?
O: Za letalski prevoz bomo poslali po hitrem ali knjižnem letalu.
Za pomorski prevoz lahko v ladijskem pristanišču zagotovimo storitve za rezervacijo plovil, konsolidacijo blaga, carinsko deklaracijo, pripravo in dostavo dokumentov.
V: Kakšen je vaš rok dostave?
O: Naš običajni rok dostave je EXW ali FOB Shenzhen. Sprejemamo tudi EXW, CFR, CIF, DDP, DPA itd. Ponudili vam bomo stroške pošiljanja in lahko izberete, katera je najbolj priročna in učinkovita za vas.
Priljubljena oznake: zunaj led downlights vijaki, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljši, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec











