Izdelkov
Pir LED svetilka s senzorjem gibanja
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Opis izdelka
1. Senzor gibanja PIR: Ponoči, ko ljudje vstopijo v doseg človekovega zaznavanja, se luči samodejno vklopijo, ko ljudje odidejo, se luči samodejno izklopijo. (Obseg senzorja: 5 - 8M )
2. Dolga življenjska doba: varčevanje z energijo, nizka poraba energije, dolga življenjska doba nad 50,000 ur.
Tehnične informacije
| Model | Senzor LED Downlight |
| Moč | 5W 10W 15W 20W |
| Napetost | AC 85-265V |
| SCT | 2700K-6500K |
| Lumen | 100 lm/W |
| Materiali | Aluminij |
| RA | RA80 |
| Barva ohišja | Bela |
| Slog | Vgradna |
| Garancija | 3-5 let |
Več podrobnosti



Uporaba:

Priljubljena oznake: LED downlight senzor gibanja pir, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
Okrogle pir LED luči s senzorjem gibanja
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi








