Izdelkov
12 W LED mini namizna svetilka - očesu-prijazna študijska/pisarniška razsvetljava
👁️ Zaščita oči Certificirano RG0 – Nič nevarnosti modre svetlobe Flicker-Brezplačna tehnologija – Zmanjša obremenitev oči pri dolgotrajni uporabi
⚡ Visoka učinkovitost 140 LM/W – Vrhunska svetlost z nizko porabo energije Vrhunski LED čipi Epistar – Zanesljivo in dosledno delovanje
🛡️ Vzdržljivost-Aluminijasto ohišje letala – Lahka, a robustna Življenjska doba 50.000-ur – Dolgotrajna zmogljivost 5-letna garancija – Zajamčena kakovost in brezskrbnost
🎛️ Vsestranskost Zatemnjena svetlost – Prilagodljiva osvetlitev za vsako nalogo Izbira barvne temperature (3000K–5000K) – Topla do hladna bela za različna razpoloženja in potrebe
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 12 W LED mini namizne luči - očem-prijazne študijske/pisarniške razsvetljave na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

✨ Poudarjene ključne lastnosti
👁️ Zaščita za oči
Certificirano RG0– Nič nevarnosti modre svetlobe
Tehnologija-brez utripanja– Zmanjša obremenitev oči pri dolgotrajni uporabi
⚡ Visoka učinkovitost
140 LM/W– Vrhunska svetlost z nizko porabo energije
Premium Epistar LED čipi– Zanesljivo in dosledno delovanje
🛡️ Vzdržljivost
Ohišje iz-aluminija za letala– Lahek, a robusten
Življenjska doba 50.000 ur– Dolgotrajna-zmogljivost
5-letna garancija– Zagotovljena kakovost in brezskrbnost
🎛️ Vsestranskost
Zatemnitev svetlosti– Prilagodljiva osvetlitev za vsako nalogo
Izbirna barvna temperatura (3000K–5000K)– Topla do hladna bela za različna razpoloženja in potrebe
Parametri
| Specifikacija | Podrobnosti |
|---|---|
| Moč | 12W |
| Vhodna napetost | AC 85-265 V |
| Barvna temperatura | 3000-5000K (izbirno) |
| Svetlobni tok | 140 LM/W |
| Kot snopa | 180 stopinj |
| Materiali | Aluminijasto ohišje + pokrov računalnika |
| Velikost | 42 × 23 mm |
| Možnost zatemnitve | ja |
| Varnost pri modri luči | RG0 (Brez škode modre svetlobe) |
| CRI (barvno upodabljanje) | 95-98 |
| LED čip | 2835 (znamka Epistar) |
| Garancija | 5 let |
| Življenjska doba | 50.000 ur |
| Faktor moči (PF) | >0.90 |
| Utripanje-brezplačno | ja |
Podrobnosti



Zakaj izbrati to svetilko?
✔ Health{0}}First Design– Ščiti vaše oči med delom ali študijem
✔ Varčevanje- z energijo– Visoka svetlobna moč z minimalno porabo energije
✔ Zgrajeno za dolgotrajnost– Vrhunski materiali, podprti s 5-letno garancijo
✔ Prilagodljiva osvetlitev– Nastavljiva svetlost in barva za vsak scenarij
Priljubljena oznake: 12 W LED mini namizna svetilka - oče-prijazna študijska/pisarniška razsvetljava, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
Slim Weatherproof Led Batten LučiPrikaži več> -
Dezinfekcijska LED cev UVPrikaži več> -
Nadometne panelne stropne luči LedPrikaži več> -
Namizna LED svetilka s 3-stopenjskim zatemnitvijoPrikaži več> -
LED namizna svetilka, namizna svetilka za zaščito očiPrikaži več> -
LED namizne svetilke z zatemnjeno bralno svetilko z vrati...Prikaži več>










