Izdelkov
0-10V zatemnjena stropna svetilka
1. 70-90 odstotkov varčevanja z energijo kot tradicionalne sijalke.
2. Dolga življenjska doba, ki je več kot 50,000 ur.
3. Učinkovita svetlobna vodilna plošča zagotavlja enakomerno osvetlitev ravnine.
4. Videz izgleda umetniško, ugledno in elegantno, okolju prijazno,
5. Enostaven za namestitev, lahko zagotovi ne le svetlobo, ampak tudi prijeten občutek.
6. Vhod 85-265V AC, izoliran gonilnik konstantnega toka.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Paneli z osvetlitvijo LED BENWEI so na voljo v širokem razponu velikosti, vključno s ploščo LED 1x4, ploščo LED 2x2 in ploščo LED 2x4. Na voljo je tudi rešitev vse v enem z izbiro treh vatnih moči in treh barv, ki spreminjajo temperaturo. Pred namestitvijo napeljave lahko prilagodite svetlost in svetlobni izhod LED stropne plošče z izbiro ustrezne moči, ki uravnava lumne napeljave. S funkcijo 3 Color Adjustable lahko spremenite barvno temperaturo posamezne napeljave na 5000K dnevne svetlobe, 4000K hladno belo ali 3500K nevtralno belo vse naenkrat.
Atribut
| Velikost | 1x4 FT |
| Moč | 40W |
| Lumnov | 4400 lumnov |
| Barvna temperatura | 5000K |
| Možnost zatemnitve | 0-10V Komercialni zatemnilnik |
| Napetost | 120-277V |
| IP ocena | Vodoodporen |
| IC ocenjeno | ✓ |
| Aplikacija | Spuščena stropna plošča / T palična mreža |
Slike Prikaži













Priljubljena oznake: 0-10v zatemnitvena stropna svetilka, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje










