Izdelkov

30*120cm 36W 40W RGB CCT LED plošča
1. Izjemno tanek dizajn: 11 mm
2. Visoka svetlost: LED 5050
3. Najboljši stabilen gonilnik LED: To je ključni element plošče LED, gonilnik Meanwell pa je lahko neobvezen
4. Možnost zatemnitve: RGB je mogoče nadzorovati v času in hitrosti
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Opis izdelka
1. Izjemno tanek dizajn: 11 mm
2. Visoka svetlost: LED 5050
3. Najboljši stabilen gonilnik LED: To je ključni element plošče LED, gonilnik Meanwell pa je lahko neobvezen
4. Možnost zatemnitve: RGB je mogoče nadzorovati v času in hitrosti
2. Visoka svetlost: LED 5050
3. Najboljši stabilen gonilnik LED: To je ključni element plošče LED, gonilnik Meanwell pa je lahko neobvezen
4. Možnost zatemnitve: RGB je mogoče nadzorovati v času in hitrosti
| Moč | 40W |
| Lumen | RGB |
| Vhodna napetost | AC85-265V |
| CRI | >80,90 ali 95 |
| CCT | 2800-3500K/4000-4500K/5000-5500K/5500-6000K |
| Velikost | 1195 x 295 x 12 mm |
| Vrsta zatemnitve | RGB in bela svetloba, nastavljiva z daljincem |
| Namestitev | Viseči, vgradni, nadometni |
| Ocena IP | IP40 |
| Garancija | 3 leta |
Več podrobnosti




Področja uporabe

Priljubljena oznake: 30*120cm 36w 40w rgb cct led plošča, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje







