Izdelkov
6-palčna kvadratna vgradna LED svetilka
1. Tanka polikarbonatna plošča za nizek strop.
2. Visoka svetlost z enakomerno svetlobo brez bleščanja.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 6-palčnih kvadratnih vgradnih led svetilk na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Opis izdelka
• Ultratanko ohišje z belim zaključkom.
• Na voljo v topli beli, normalni beli in hladno beli barvi.
Specifikacije
| Napetost | 120V AC |
| Moč | 12W |
| Barvna temperatura | 4000K (naravna bela) |
| Lumnov | 900 lumnov |
| Kot snopa | 110stopnja |
| Indeks upodabljanja | CRI>80 |
| Barva obrobe | Bela |
| IP ocena | IP20 (primerno za vlažne lokacije) |
| Možnost zatemnitve | ja |
Več podrobnosti



Področja uporabe


Priljubljena oznake: 6-palčna kvadratna vgradna led svetilka, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi










