Izdelkov
Osvetljena akrilna plošča 60x60 Osvetlitev ozadja proti rumenju
1. Visoka svetla osvetljena akrilna plošča 60x60 Osvetlitev ozadja Anti Rumeno 160lm/W.
2. UGR<19, cri="">80Ra, CRI>95Ra, 3. stabilna kakovost, proti rumenju;
4. Lahko izbira 0-10v, Triac in Dali zatemnitev;
5. Najboljša kakovost 5 let garancije, do 50000 ur življenjska doba;19,>
Osvetljena akrilna plošča 60x60 Osvetlitev ozadja proti rumenju

Lastnosti izdelka:
1. Visoka svetla osvetljena akrilna plošča 60x60 Osvetlitev ozadja Anti Rumeno 160lm/W.
2. UGR<>CRI>80Ra,CRI>95Ra,
3. stabilna kakovost, proti rumenju;
4. Lahko izbira 0-10v, Triac in Dali zatemnitev;
5. Najboljša kakovost 5 let garancije, do 50000 ur življenjska doba;
Specifikacija izdelka:
| ključna beseda | vloma led osvetljena plošča |
| moč | 36W 40W 48W |
| Pf | 0.9 |
| velikost | 600 X 600mm |
| Svetlobni tok svetilke(lm) | 160lm/w |
| Material | Aluminijasta zliina |
| Ip | IP40 |
| višina | 30mm |
| Ra | 80 |
| Sct | 3000/4000/6000K |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| garancija | 5 Let |
Več slik za led osvetlitveno ploščo



Inštalacijo led svetlobne plošče za osvetlitev ozadja:

Faq:
1.Kaj je MOQ teh osvetljene plošče luči?
MOQ 5pcs
2. Ali lahko prilagodimo z našim logotipom?
Da, lahko izdelujemo z logotipom stranke
3. Kako lahko plačamo za osvetlitev zaslona led
Lahko plačate z TT, PayPal, alibaba zavarovanje
4.Kako hitro je dostava?
Za vzorce traja 3-5 dni, za množično naročanje pa 7-10 delovnih dni.
Priljubljena oznake: backlit akril panel 60x60 osvetlitev ozadja proti porumenenju, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljši, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec











