Izdelkov

Kvadratna LED okrasna plošča
1. Tanka polikarbonatna plošča za nizek strop.
2. Visoka svetlost z enakomerno svetlobo brez bleščanja.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Opis izdelka
| Moč | 20 W |
| Nazivna vhodna napetost | 230 V |
| Pogostost | 50 Hz |
| Delovna temperatura | -10 stopinj do 45 stopinj |
| Faktor moči | 0.9 |
DIMENZIJE IN TEŽA
| Dimenzije embalaže DxŠxV (cm) | 26,1 cm x 4,5 cm x 24,7 cm |
| Izrežite dimenzije | 200 mm |
| dia | 230 mm |
| Višina | 27 mm |
| Premer | 230 mm |
Več podrobnosti



Področja uporabe


Priljubljena oznake: LED trim panel light square, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi

