Izdelkov
RGB LED panelna svetilka 620*620mm 36W
1. Izjemno tanek dizajn: 11 mm
2. Visoka svetlost: LED 5050
3. Najboljši stabilen gonilnik LED: To je ključni element plošče LED, gonilnik Meanwell pa je lahko neobvezen
4. Možnost zatemnitve: RGB je mogoče nadzorovati v času in hitrosti
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Opis izdelka
• Vrhunski materiali iz aluminijeve zlitine. Eleganten aluminijast okvir večne barve z napredno anodizirano in oksidirano obdelavo. Napredno oblikovanje naredi stropno razsvetljavo bolj elegantno.
• Različne velikosti LED luči za vaše možnosti. Različne oblike (kvadrat, pravokotnik)
• Enostaven za namestitev. Idealen za vgradnjo v sistemske stropove, pisarne in se lahko uporablja kot viseča napeljava.
| Moč | 36W |
| Lumnski izhod | 2880lm |
| Svetlobna učinkovitost | 80lm/w |
| Barvna temperatura (CCT) | RGB(W) |
| Indeks barvnega upodabljanja (CRI) | Ra>80 |
| Kot žarka θ/2 | 120 stopinj |
| Vhodna napetost | 220-240/100-240}VAC |
| Pogostost | 50/60Hz |
| Faktor moči | >0.9 |
| Začetni čas | Manjše ali enako 0.1s |
| Učinkovitost voznika | >85% |
| Popolno harmonično popačenje | <15% |
| Zatemnitev | ja |
| Material | Aluminij+PMMA LGP |
| Stopnja zaščite | IP40 |
| Dimenzije | 620*620*10 mm |
| Videz | Bela/srebrna |
| Namestitev | Vgradne/viseče/nadgradne |
Več podrobnosti




Področja uporabe

Priljubljena oznake: rgb led panelna luč 620*620mm 36w, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje










