Izdelkov
Ultratanka Wifi stropna razsvetljava kvadratne oblike
Napaka pri šibki svetlobi
Visoka svetlost
Gladko zatemnitev – 0-10V zatemnitev
UGR<19
Brez utripanja in brez brenčanja
Odporen proti komarjem in prahu
Nizka poraba energije
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Projekt Integrirana notranja razsvetljava Cena 300*300 600*1200 60*60cm ravna stenska led plošča
Atribut
| Moč | 20W/24W/30W/36W/40W/48W/50W/60W/72W/75W |
| Potovanje | AC85-265V |
| Material | Aluminij plus železo |
| Velikost | 295 * 295MM/295 * 1195MM/595 * 595 MM/600 * 600MM/595 * 1195 MM |
| Ra | >80 or >90 |
| LM | >100 lm/W |
| PF | >0.5 or>0.9 BREZPLAČNO UTRIPANJE |
| Barvna temperatura | 3000K/4000K/6000K |
| Certifikat | CE ROHS CB |
| Življenjska doba | 50000 ur |
| Garancija | 2/3/5 let |
| Možnost zatemnitve | ja |
| UGR | <19 |
Slike Prikaži













Priljubljena oznake: kvadratna ultratanka wifi stropna razsvetljava, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje










