Izdelkov
Začasna delovna luč
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev začasnih delovnih luči na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
- Izjemno sijoče LED žarnice, ki se uporabljajo v začasni delovni luči, omogočajo zagotavljanje največje ravni svetlobe v katerem koli delovnem okolju.
- Če želite svetilko zagnati brez uporabe rok, jo glede na njeno magnetno podnožje in nastavljiv kavelj preprosto postavite točno na želeno mesto.
- Ta delovna svetilka je zaradi svoje dolgotrajne-in vremensko-odporne konstrukcije popolna za uporabo znotraj in na prostem, kar zagotavlja zanesljivost in preprosto uporabo s katerega koli vidika.
Specifikacija:
| Moč | 20W 30W 40W 50W 60W 80W 100W 120W |
| Svetlobna učinkovitost | >110 lm/w |
| Vir svetlobe | SMD 2835, Epistar |
| Temperatura delovanja | -40 ~ 45 stopinj |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | Vodoodporen IP65 |
| Razred IK | 07 |
| Življenjska doba | 50000 UR |
| Vhodna napetost | 85-265 V AC |
| Potapljač | Notranji napajalnik |
| Zatemnitev | št |
| Beam Angel | 360 stopinj |
| PF | >0.95 |
| Garancija | 5 let |
Podrobne slike:



Uporaba:

O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: začasna delovna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
Energijsko varčne rešitve za razsvetljavo skladiščPrikaži več> -
Lifepo4 baterija Lifepo4 baterija 12 V 120ahPrikaži več> -
Prenosna viseča gradbena delovna lučPrikaži več> -
Prenosne gradbene luči industrijskega razredaPrikaži več> -
Osvetlitev deloviščaPrikaži več> -
Vodotesna prenosna LED delovna lučPrikaži več>












