Izdelkov
Eksplozijsko varna LED lučka za enostavno namestitev
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev protieksplozijsko varnih led luči za enostavno namestitev na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
funkcija:
1. Eksplozijsko-varno lučko LED je zaradi njene inovativne zasnove enostavno in brez težav namestiti v različne nastavitve.
2. Poenostavljen in nezahteven postopek vgradnje zagotavlja hitro in učinkovito vgradnjo svetlobnega sistema.
3. Protueksplozijska-luč LED je odlična možnost za vsako poslovno ali industrijsko okolje zaradi funkcije, ki naredi postopek namestitve preprost in enostaven.
Specifikacija:
| Barvna temperatura (CCT) | 2700k-6500k |
| Vhodna napetost (V) | AC100-305V |
| Zatemnitev | št |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Ocena IP | IP 66 |
| Delovna življenjska doba (ura) | 50000 |
| Ime izdelka | Eksplozija |
| Moč | 100W-300W |
| barva | Rumen okvir |
| Svetlobni izkoristek (I/W) | 120 lm/w |
Podrobne slike:



uporaba:

O nas:


Pakiranje in dostava:

Priljubljena oznake: enostavna namestitev led eksplozijsko varna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
-
Vodoodporna lučka LED EX, odporna na eksplozijoPrikaži več> -
Rumena industrijska protieksplozijsko-lučPrikaži več> -
Reflektor za varno kemično tovarnoPrikaži več> -
Protieksplozijsko varna luč za bencinsko črpalkoPrikaži več> -
Protieksplozijsko varna ladijska svetilka High BayPrikaži več> -
Proti{0}}varna žarnica 400 W ReflektorPrikaži več>












