Izdelkov
3000k poplavno visok zunanji stadion
Njegovo ohišje je večinoma izdelano iz aluminijeve zlitine, viri svetlobe pa vključujejo metalhalogenidne sijalke, LED itd., ki so vodoodporni in odporni na prah.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Lastnosti
- Dolga življenjska doba:Do 60000+ ur za visokofrekvenčne-žarnice brez elektrod.
- Energetska učinkovitost:Prihrani 75 % več energije kot žarnice z žarilno nitko (npr. 85 W reflektorja je enako 500 W žarnice).
- Okolju-prijaznost:Uporablja trdna sredstva za živo srebro z 99-odstotno možnostjo recikliranja.
- Delovanje-brez migetanja:Zmanjša obremenitev oči z-visokofrekvenčnimi načini dela.
- Specifikacija
| 投光灯 Žaromet | |
| Moč | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Vhodna napetost (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Svetlobni izkoristek (LM/W) | 150 lm/W |
| Kot žarka | 180 stopinj |
| Vodotesen | Vodoodporen IP66 |
| Material | ADC12 tlačno litje-aluminija |
| Voznik | Običajni gonilnik ali gonilnik MEANWELL |
| Funkcija | brez utripanja |
ključne tehnologije izdelkov
Podrobnost 01.
Podrobnost 02.
Aplikacije


Naše podjetje






Priljubljena oznake: 3000k poplavna višina zunanjega stadiona, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi













