Izdelkov
400-vatna zunanja LED reflektorska tunelska reflektorska luč
1. Visoka kakovost, konkurenčna cena in skrbna storitev
2. 100 % IP6 test dežja pred pošiljanjem.
3. 100% visokonapetostni test pred preskusom staranja.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Lastnosti:
1. Visoka kakovost, konkurenčna cena in skrbna storitev
2. 100 % IP6 test dežja pred pošiljanjem.
3. 100% visokonapetostni test pred preskusom staranja.
4. 100% test staranja pred pregledom QC.
5. 100% QC pregled pred pakiranjem.
Specifikacija
| ime izdelka | 400 W LED reflektor |
| Material | Aluminij |
| IP razred | Vodoodporen IP65 |
| Velikost | 610*325*170mm |
| Barva školjke | Črna, Cyan |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000-6500K |
| Svetlobni tok žarnice (lm) | 40000 |
| Svetlobni izkoristek žarnice (lm/w) | 110 |
| LED svetlobni vir | STORŽEV |
| Garancija | 3 leta |
Več slik


Aplikacije

Priljubljena oznake: 400-vatna zunanja LED reflektorska reflektorska luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Par:
200 W reflektor
Naslednji:
400 W visokozmogljiva led reflektorska luč
Pošlji povpraševanje








