Izdelkov
Komercialne LED reflektorji
1. Prihranek energije do 90 odstotkov v primerjavi z reflektorji, ki uporabljajo halogenske žarnice.
2. Prihranek energije do 45 odstotkov v primerjavi s svetilkami, ki uporabljajo običajne sijalke na razelektritev.
3. Svetel, robusten in vzdržljiv.
Komercialne LED reflektorji

Halogenske reflektorje so nameravali zamenjati z LED reflektorji Series Stellar Driverless. Celotna svetilka ima zelo visoko raven zmogljivosti in stroškov zaradi svoje majhne zasnove in velike učinkovitosti LED. Celotna svetilka ima zaščito IP66 in razred IK08 za odpornost na udarce zahvaljujoč kovinskemu ohišju in kaljenemu steklu. Uporablja se lahko za notranjo in zunanjo uporabo v garažah, javnih prostorih, fasadah stavb, gradbenih conah in panojih. Če primerjamo energetsko varčnost s halogenskimi reflektorji, prihranimo do 90 odstotkov. Svetilka je izjemno enostavna za montažo s pomočjo fleksibilnega montažnega nosilca.
Opis izdelka
1. Prihranek energije do 90 odstotkov v primerjavi z reflektorji, ki uporabljajo halogenske žarnice.
2. Prihranek energije do 45 odstotkov v primerjavi s svetilkami, ki uporabljajo običajne sijalke na razelektritev.
3. Svetel, robusten in vzdržljiv.
| Barvna temperatura | 4000 K |
| Kot oddajanja svetlobe | 110 stopinj |
| Nazivna napetost | 240 V/AC |
| Vatov | 10w,20w,30w,50w |
| Vrsta svetilke |
LED |
| Min. indeks barvne reprodukcije (CRI) | 80 |
| Min. temperaturna odpornost | -20 stopnja |
| maks. temperaturna odpornost | 50 stopinj |
| Material | Aluminij |
| Zaščitni razred IP | IP 66 |
| Min./maks. nazivna napetost | 220/240 V/AC |
Več podrobnosti slike

Napredna zasnova hladilnika. Znanstvena zasnova, močan aluminijast hladilnik, popolno odvajanje toplote, dolga življenjska doba.
Posebna izdelava hladilnih reber. Pomaga pri odvajanju več toplote.

Aplikacija

Priljubljena oznake: komercialne led reflektorji, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec










