Izdelkov
Zunanje stadionske LED reflektorji 100 W
1. Močna odpornost proti koroziji, hitro odvajanje toplote, odporen proti dežju in nepremočljiv.
2. Dobra tlačna odpornost, eksplozij-odporen in nezlomljiv, varnejši za uporabo.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev zunanjih reflektorjev za stadione 100 W na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
-
Predstavitev izdelka

- Lastnosti:
1. Močna odpornost proti koroziji, hitro odvajanje toplote, odporen proti dežju in nepremočljiv.
2. Dobra tlačna odpornost, eksplozij-odporen in nezlomljiv, varnejši za uporabo.
- Specifikacija
| Moč | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Vhodna napetost (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Barvna temperatura (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Svetlobni izkoristek (LM/W) | 160 lm/W |
| Indeks barvnega upodabljanja (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Kot žarka | 180 stopinj |
| Vodoodporen | Vodoodporen IP66 |
| Material | ADC12 tlačno litje-aluminija |
| Voznik | Običajni gonilnik ali gonilnik MEANWELL |
| Življenjska doba (ure) | 50000 |
| Garancija | 5 let |
| LED čip | Epistar 2835 LED čip, Philips 3030 LED čip |
| Funkcija | brez utripanja |
-
Podrobnoslikaes:



- Uporaba:


- O nas:


Pakiranje in dostava:

- pogosta vprašanja
V: Ali lahko storite storitev ODM, OEM?
O: Da, dobrodošli smo pri naročilih ODM, OEM.
V: Kakšen je vaš čas dostave?
O: Običajno vzorci za 1-3 dni; Majhne količine lahko dostavite v enem tednu, velike količine običajno približno 30 delovnih dni.
V: Ali lahko pred oddajo naročila dobim nekaj vzorcev za testiranje in preverjanje?
O: Da, z veseljem postavite vse vzorce, da preverite kakovost.
V: Koliko let garancije za vaše izdelke?
O: Ponujamo lahko 3 ~ 5 let garancije. Različne svetilke bi imele različno garancijo.
V: Kako lahko plačam naročilo?
O: Običajno plačilo v Alibabi, T/T od banke je na voljo, na voljo je tudi LC za množično naročilo.
V: Kakšni so pogoji dostave?
O: Na voljo so EXW, FOB, CIF itd. Izberete lahko enega najbolj priročnih in stroškovno učinkovitih načinov.
Priljubljena oznake: zunanji stadionski led reflektorji 100w, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec











