Izdelkov
Solarna zunanja reflektorska luč IP65
Predstavitev izdelka:

Lastnosti izdelka:
Ta solarni reflektorski sistem vključuje 5 reflektorjev, vsaka 500 lumnov;
21"x13.7" velik mono sončni panel z 22-odstotno energetsko učinkovitostjo je vključen;
Popolnoma nova baterija 6,4 V 18,000mAh LifePO4 je priložena;
Visokozmogljive sončne reflektorje – ostanejo osvetljene do 12 ur;
Ohišje svetilke iz aluminijastega ohišja za dolgotrajno vzdržljivost;
Vodoodporen IP65, zagotavlja varnost za uporabo na prostem, ščiti svetilko pred dežjem, žledom ali snegom;
Reflektorji se lahko uporabljajo tudi v notranjih prostorih.
Specifikacija izdelka:
| ime izdelka | Solarne reflektorje s 5 glavami |
| Reflektorji Kol. | 5 |
| Svetlobni tok | 500 LM x 5 |
| LED čip | SMD 2835 (visoka učinkovitost) |
| Sončna celica | 6V/30WP monokristalni silicij |
| Litijeva baterija | 6,4 V/18,000mAh |
| Barvna temperatura | 3000K, 5000K Prilagojeno |
| IP ocena | IP65 |
| Čas polnjenja | 6-8 ur |
| Delovni čas | 10-12 ur |
| Materiali telesa | Aluminij |
| Dimenzija sončne plošče | 535 x 350 x 18 mm |
| Razsežnost poplavne svetlobe | 130 x 172 x 43 mm |
| delovna temperatura | -20 stopinj – plus 60 stopinj |
| Garancija | 2 leti |
| Certifikat | ISO9001, CE, RoHs, IP65 |
| Aplikacije | Skedenj, vrt, bazen, garaža, notranji itd |
Več podrobnosti:
【Osvetlite svoj dom】
Goldsuno sistem s petimi glavami solarnih reflektorjev bo osvetlil zunanjo površino: vhodna vrata, dvorišče, bazen, znak, vrt, pot itd., in tudi notranje prostore: lopa, skedenj, garaža, skladišče itd. Z osvetlitvijo iz solarnih reflektorjev zunanji mrak do dawn, vaši otroci uživajo v igri in teku s psi na dvorišču.
【Pet glava in enostavna namestitev】
5 reflektorjev je mogoče namestiti skupaj ali ločeno za osvetlitev zunanjega/notranjega prostora. Solarna plošča in reflektor sta enostavna za namestitev, ki ju je mogoče namestiti na steno in ju nato povezati s priloženim podaljškom.
【21"X13.7" 22-odstotni enobarvni sončni paneli z energetsko učinkovitostjo】
30W, 6V solarni paneli, hitro polnjenje, polna napolnjenost v 6-8 urah, 0 računov za elektriko. Vklopil se bo ob sončnem zahodu in samodejno izklopil ob sončnem vzhodu. Opremljen je z visokokakovostnimi kroglicami LED in 6,4 v-18Ah polnilno baterijo LifePo4, ki zagotavlja povprečno 10-12 ur neprekinjenega časa osvetlitve s polno napolnjenostjo.
【Vzdržljiva in zaščita IP65】
Vodoodpornost z oceno IP{0}} s trdnim aluminijastim ohišjem vse-v-enem omogoča zunanjim sončnim reflektorjem z daljinskim upravljalnikom nočno osvetlitev za optimalno delovanje skozi vse leto in v vseh podnebjih.






Priljubljena oznake: sončna zunanja reflektorska luč ip65, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec









