Izdelkov
100W-300W UFO LED High Bay svetilka
* Popoln za lope, tovarne, hladilnice, skladišča in velike pokrite prostore.
* Izjemno učinkovit, proizvaja 26600 lumnov pri 140lw/W.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 100w-300w ufo led high bay luči na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Značilnost izdelka
- Vrhunska osvetlitvena zmogljivost, tudi na 15 čevljev ali več, s svetlostjo 150 LM/W.
- LED diode PHILIPS, svetlobni kot 60 stopinj, 90 stopinj in 120 stopinj.
- Številne možnosti napetosti, vključno z 100–277 V, AC85–265 V in 347 V na zahtevo.
- prihranite na stotine nepotrebnih zamenjav in do 75 % porabe energije.
- Visoka stopnja zaščite IP65; na voljo v vlažnih okoliščinah.
Tehnični podatki:
| Watt | 100W 150W 200W 250W 300W |
| Vtičnica za luči | Prstani in kavlji neobvezni |
| Napajalnik | Redno / Meanwell |
| Vhodna napetost | AC85-265V |
| Frekvenca napajanja | 50/60Hz |
| Faktor moči | 0.95 |
| LED čip | PHILIPS LED čip |
| Učinkovitost sistema | 150 LM/W (CCT=2700-6500K) |
| Barvna temperatura | Topla bela/naravna bela/hladna bela (2700–6500K) |
| CRI | Ra80 |
| Kot snopa | 60 stopinj / 90 stopinj / 120 stopinj |
| Ocena IP | IP65 |
| Radiator | Debela aluminijasta lupina |
| Ohišje | ADC12 tlačno{1}}lit aluminij |
Več podrobnosti slike



Aplikacija
Popolna razsvetljava za skladišče/delavnico/hlev/garažo.

Priljubljena oznake: 100w-300w ufo led visoka lučka, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
500 W LED svetilka High Bay
Pošlji povpraševanje












