Izdelkov
150 W Led High Bay luči
MOQ 1 PCS, zagotovite svoje projekte vse vrste LED luči, storitev na enem mestu
170lm/W Philip Led Chip & Mean Well s 7-letno garancijo
OEM&ODM vrste UFO Led High Bay luči posebej za vas
Predstavitev izdelka:

Lastnost izdelka:
Čisti aluminij z dobrim odvajanjem toplote
Možnost kota 60 stopinj / 90 stopinj / 120 stopinj
Vodoodporen IP65, 7-letna garancija
Funkcija proti bleščanju
Struktura embalaže dosega prednosti nizkega dušenja svetlobe, visoke svetlobne učinkovitosti, varčevanja z energijo in varstva okolja;
Zagotovite življenjsko dobo svetilk;
Kristalna leča se uporablja za distribucijo svetlobe, da zadovolji potrebe po razsvetljavi za različne priložnosti;
Svetilka ima napravo za zaklepanje kota, ki zagotavlja, da se dolgotrajni delovni kot ne bo spremenil v okolju vibracij;
Specifikacija izdelka:
| model: | BW-HBLA-200W |
| Lumni na vat: | 140lm/w |
| moč: | 200w |
| Napetost: | AC85-265V |
| Pogostost: | 50-60 Hz |
| Faktor moči: | >0.90 |
| Barvna temperatura: | 2700~6500K |
| Led čip: | 315 KOS Philips SMD3030 |
| Življenska doba: | >50,000 ur |
| Svetlost: | 28000lm |
| CRI: | >80 |
| Kot žarka: | 60 stopinj / 90 stopinj / 120 stopinj |
| Temperatura shranjevanja: | -30 ~ 55 stopinj |
| IP ocena: | IP65 |
| Zatemnitev: | 0-10V ali Phase Cut|Da Li neobvezno |
| Nastanitev: | Končna obdelava/aluminijasto lito ohišje |
| Montaža: | Nosilec za kavelj / oko (standardno), obesek za pritrditev, površinski nosilec |
| Velikost izdelka: | Ø400*180 mm |
| Neto teža: | 5,8 kg |
| Velikost pakiranja: | 475*470*195 mm |
| Količina/karton: | 1 kos/karton |
| Bruto teža: | 6,8 kg |
| garancija: | 5 let |
| voznik: | Gonilnik Mean Well ali CE Izbirno |
Več podrobnosti:
Kitajska ufo led luč z visokim zalivom je popolna zamenjava za tradicionalne kovinsko-halogene luči, lahko prihrani več kot 2-krat energijo, življenjska doba pa je več kot 3-kratna od tradicionalnih metal-halogenih luči.
BW Kot 8 plus let izkušenj v tovarni led skladiščnih svetil
OEM & ODM vrste ohišja zunanje Led luči posebej za vas od 50W do 1500W,
s 7-letno garancijo po konkurenčni ceni.



UFO LED High Bay Light Pogosta uporaba:
Nizka razsvetljava za skladišča z UFO LED je najbolj primerna za komercialne namene, vključno z maloprodajnimi in velikimi trgovinami, avtomobilskimi saloni, telovadnicami, skladišči in proizvodnjo. delavnica, garaža, supermarket, trgovina, telovadnica, nakupovalno središče, cestninska postaja, razstavne dvorane, športna dvorana, stadion, rudarstvo, železniška postaja, restavracija, prodajni prostori in kateri koli drugi industrijski ali komercialni objekt z visokimi stropi.

Priljubljena oznake: 150 vatne led luči, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec









