Izdelkov
400 W Led High Bay svetilke s kotom žarka 90 stopinj
-Vgrajeno ohišje iz tlačnega litja omogoča hitrejše odvajanje toplote
Optično steklo prepušča več kot 90% svetlobe
Gonilnik IP65 z zaščito pred kratkim stikom/nad{1}}pretokom/nad-temperaturo/prenapetostjo
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 400-vatnih svetilk z visoko osvetlitvijo in kotom žarka 90 stopinj na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Značilnost izdelka
* SMD 2835 LED čipi, 140 lm/w.
* Temperatura spoja LED nižja od 85 stopinj.
* Vodotesen dizajn IP65, primeren za vlažne in mokre lokacije.
Tehnični podatki:
| LED moč | 400W |
| Led Driver | Voznik Meanwell |
| LED čipi | SMD proizvajalca Epistar |
| Svetilke za telo | Aluminij in steklo |
| Vhodna napetost | AC100V-305V |
| Frekvenčno območje | 50Hz/60Hz |
| Faktor moči | >0.95 |
| Svetlobna učinkovitost | 140Lm/W |
| Svetlobni tok | >56000 LM |
| Indeks barvnega upodabljanja | Ra>80 |
Več podrobnosti slike







Aplikacija

Q1. Ali lahko dobim vzorec naročila za led lučko?
O: Da, pozdravljamo naročila vzorcev za testiranje in preverjanje kakovosti. Mešani vzorci so sprejemljivi.
Q2. Kaj pa dobavni rok?
O: Vzorec vam lahko pošljemo v 1-7 delovnih dneh, čas množične proizvodnje potrebuje 1-2 tedna za količino naročila več kot
Q3. Ali imate kakšno omejitev MOQ za naročila led luči?
O: Nizka MOQ, na voljo je 1 kos za preverjanje vzorcev
Q4. Kako nadaljevati z naročilom led luči?
O: Najprej nam sporočite svoje zahteve ali aplikacijo. Drugič, citiramo glede na vaše potrebe ali naše predloge. Tretja stranka potrdi vzorce in položi depozit za uradno naročilo. Četrtič, uredimo proizvodnjo.
Priljubljena oznake: 400 W LED svetilke z visokim žarkom 90 stopinj, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec











