Izdelkov
50-200 W UFO LED High Bay Light
1. Močna osvetlitev: 30.000 lumnov zlahka osvetli velika območja.
2.Energijsko-učinkovit: funkcija zatemnitve 0–10 V spodbuja varčevanje z energijo.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 50-200 W luči za ufo na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Značilnost izdelka
• LED osvetlitev zmanjša porabo energije, saj porabi manj električne energije kot tradicionalni modeli.
• LED armature imajo daljšo življenjsko dobo
• LED luči je mogoče 100 % reciklirati in ne vsebujejo škodljivih elementov, kot je živo srebro, zaradi česar so okolju -prijazne.
• Ob uporabi promocijske kode lahko stranke prihranijo pri pošiljanju in prejmejo 10–20 % popuste na izbrane izdelke.
Tehnični podatki:
| Moč | 100w 200w |
| Vhodna teža | AC85-265V |
| Barvna temperatura | 2700-6500K |
| PFC | >0.95 |
| CRI | >80 |
| Svetlobni izkoristek | >120 lm/W |
| Svetlobni tok | 24000 LM |
| Kot žarka (leča) | 60/90/120 stopinj |
| Ocena IP | IP65 |
| Delovni čas | 50000 ur |
Več podrobnosti slike



Aplikacija
Popolna razsvetljava za skladišče/delavnico/hlev/garažo.

Priljubljena oznake: 50-200w ufo led visoka lučka, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec










