Izdelkov
High Bay Light LED 150w 6500k
1. Močna osvetlitev: 30.000 lumnov zlahka osvetli velika območja.
2.Energijsko-učinkovit: funkcija zatemnitve 0–10 V spodbuja varčevanje z energijo.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev luči z visoko svetlobo 150 W 6500 k na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.

Značilnost izdelka
1. Najnovejša tehnologija razsvetljave zagotavlja energetsko-učinkovito svetilko, ki jo je enostavno namestiti in upravljati.
2. Visoke ravni svetlosti Ultra-dnevna razsvetljava s 15.000 lumni za notranja industrijska območja, kot so skladišča, delavnice in razstavni prostori
3. S pokrovom leče in vodoodporno konstrukcijo IP65 je kot žarka 120 stopinj.
4. Priložen pritrdilni kavelj, vendar brez verige za obešanje (veriga ni priložena) za 150 W, 6500 k hladno belo, 220-240 V LED
Tehnični podatki:
| Moč | 150w |
| Vhodna teža | AC85-265V |
| Barvna temperatura | 2700-6500K |
| PFC | >0.95 |
| CRI | >80 |
| Svetlobni izkoristek | >120 lm/W |
| Svetlobni tok | 24000 LM |
| Kot žarka (leča) | 60/90/120 stopinj |
| Ocena IP | IP65 |
| Delovni čas | 50000 ur |
Več podrobnosti slike



Aplikacija
Popolna razsvetljava za skladišče/delavnico/hlev/garažo.

Priljubljena oznake: LED svetilka z visokim zalivom 150w 6500k, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec










