Izdelkov
Led industrijska razsvetljava High Bay
Razpad pri šibki svetlobi 3 leta<10%,lifetime>100,000 ur.
OEM&ODM Vrste Led industrijske visoke razsvetljave posebej za vas
Profesionalni inženirji naredijo Dialux za vaše projekte
Storitev na enem mestu za vaše projekte Led luči
10%,lifetime>
Predstavitev izdelka:

Lastnost izdelka:
Do več kot 80 odstotkov prihranka energije kot druge Led Industrial High Bay luči
Ohišje iz tlačno litega aluminija in pokrov PC objektiva proti bleščanju z dobrim odvajanjem toplote
Vodoodporen IP65, 5 letna garancija
IP65 Vodoodporen in 72-urni preizkus staranja pred dostavo, poskrbite, da bo vsaka luč 100-odstotno delovala dobro
Specifikacija izdelka:
| model: | BW-GKC-200W |
| Lumni na vat: | >130lm/w |
| moč: | 200w |
| Napetost: | AC85-265V |
| Pogostost: | 50-60 Hz |
| Faktor moči: | >0.90 |
| Barvna temperatura: | 2700~6500K |
| Led čip: | 220 KOS Philips SMD3030 |
| Življenska doba: | >50,000 ur |
| Svetlost: | 26000lm |
| CRI: | >80 |
| Kot žarka: | 60 stopinj |
| Temperatura shranjevanja: | -30 ~ 55 stopinj |
| IP ocena: | IP65 |
| Zatemnitev: | 0-10V ali Phase Cut|Da Li neobvezno |
| Nastanitev: | Končna obdelava/aluminijasto lito ohišje |
| Montaža: | Nosilec za kavelj/očesa (standardno), nosilec za obesek |
| Velikost izdelka: | Ø450*425 mm |
| Neto teža: | 6 kg |
| Velikost pakiranja: | 56*56*45 cm |
| Količina/karton: | 1 kos/karton |
| Bruto teža: | 6,3 kg |
| garancija: | 5 let |
| voznik: | Gonilnik Mean Well ali CE Izbirno |
Več podrobnosti:
Benwei Kot 8 plus let izkušenj iz Kitajske Industrial High Bay Lighting tovarne
OEM & ODM vrste ohišja zunanje Led luči posebej za vas od 50W do 1500W,
z 5-7-letno garancijo po konkurenčni ceni.


LED industrijska visoko zalivska luč Pogosta uporaba:
Led industrijska razsvetljava je najbolj primerna za komercialne namene, vključno z maloprodajnimi in velikimi trgovinami, avtomobilskimi saloni, telovadnicami, skladišči in proizvodnjo. delavnica, garaža, supermarket, trgovina, telovadnica, nakupovalno središče, cestninska postaja, razstavne dvorane, športna dvorana, stadion, rudarstvo, železniška postaja, restavracija, prodajni prostori in kateri koli drugi industrijski ali komercialni objekt z visokimi stropi.

Priljubljena oznake: led industrijska razsvetljava, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec








