Izdelkov
LED industrijska svetilka High Bay
1. Ohišje iz visokotlačnega litja aluminija.
2. Dolga življenjska doba znižuje stroške vzdrževanja.
3. Pogosti cikli vklopov in izklopov ne vplivajo negativno na luči.
4. Ne sprošča se UV-sevanje, kar preprečuje razbarvanje stvari in privlačnost žuželk.
LED industrijska svetilka High Bay

Visokokakovostna LED plošča
Opis izdelka
1. Ohišje iz visokotlačnega litja aluminija.
2. Dolga življenjska doba znižuje stroške vzdrževanja.
3. Pogosti cikli vklopov in izklopov ne vplivajo negativno na luči.
4. Ne sprošča se UV-sevanje, kar preprečuje razbarvanje stvari in privlačnost žuželk.
5. Steklo, ki je bilo kaljeno, in aluminijasta prevodna plošča zagotavljata visoko toplotno prepustnost.
6. Obseg dobave vključuje vodotesno povezavo Stucchi.
| Barvna temperatura | 5000 K |
| Material ohišja | Aluminij |
| Zaščitni razred IP | IP 65 |
| Nazivna napetost | 240 V/AC |
| Življenjska doba svetila | 50000 h |
| Min. indeks barvne reprodukcije (CRI) | 85 |
| Razred energijske učinkovitosti | E |
| Vrsta svetilke | SMD |
| Dolžina kabla |
60 cm |
| Teža izdelka (na kos) | 8.100 kg |
Več podrobnosti slike


Aplikacija


pogosta vprašanja
1. Kako delujejo nizke luči?
Nizka lučka je pogosto opisana kot tista, ki je zasnovana za namestitev v strop, ki je manj kot 20 čevljev nad tlemi. Najbolj tipičen stil stropa, ki ga vidimo v stanovanjih, večini maloprodajnih obratov in javnih zgradb, je nizek strop.
2.Kaj počnejo LED visoke luči?
Visoke luči LED imajo ustrezno intenzivnost svetlobe, da se razprši po širokih območjih ali močno koncentrira na pomembne točke, in so izdelane zlasti za višje strope, pogosto od 20 do 45 čevljev.
3. Kakšni so nameni zalivskih luči?
Za ustvarjanje svetle in enakomerne osvetlitve v velikih notranjih prostorih z visokimi stropi je v mnogih podjetjih najprimernejša možnost visoke razsvetljave.
4.Kako vzdržljive so LED luči z visokimi zalivi?
50 000 ur življenja. Ko so prvič nameščeni, lahko MH proizvedejo približno 35, 000 lumnov (ali 90 lumnov na vat), vendar se lumen hitro zmanjša. V nekaj letih se svetlobna moč MH običajno zmanjša za 50 odstotkov. Kakovostna LED pa lahko zdrži 50 000 ur ali več.
Priljubljena oznake: LED industrijska svetilka High Bay, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec











