Izdelkov
LED luči UFO Modern Shop HighBay 100 W
1. Obroč iz nerjavečega jekla, varen in stabilen, vsaka komponenta je trpežna.
2. Pokrov računalnika je odporen na udarce, eksplozij-in pritisk, odporen na visoke temperature, neposredna svetloba ni bleščeča.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je eden najboljših proizvajalcev in dobaviteljev 100w luči z led ufo moderno trgovino Highbay na Kitajskem. Dobrodošli pri nakupu trajnih izdelkov za prodajo tukaj in pridobite cenik iz naše tovarne. Vsi prilagojeni izdelki so visoke kakovosti in konkurenčne cene.
-
Predstavitev izdelka

- Lastnosti:
1. Obroč iz nerjavečega jekla, varen in stabilen, vsaka komponenta je trpežna.
2. Pokrov računalnika je odporen na udarce, eksplozij-in pritisk, odporen na visoke temperature, neposredna svetloba ni bleščeča.
- Specifikacija:
| Moč | 60W/80W/100W/120W/150W/200W/240W/300W/400W/500W |
| Vhodna napetost | AC 220-240V |
| CCT | 3000~6500K |
| Svetlobni tok | 150 lm/W |
| Garancija | 5 let |
| CRI | >0.8 |
| IP | 65 |
| Material | Aluminijeve zlitine |
-
Podrobne slike:


- Uporaba:

- O nas:


Pakiranje in dostava:

V1: Ali lahko naročim vzorce led luči? Da, pozdravljamo naročanje vzorcev za testiranje in preverjanje kakovosti, mešani vzorci so sprejemljivi.
V2: Kaj pa dobavni rok? Vzorci trajajo 7-8 dni, blago v razsutem stanju pa približno 25 dni.
V3: Ali je ODM ali OEM sprejet? Da, lahko naredimo ODM in OEM, da namestimo vaš logotip na svetilko ali embalažo.
V4: Ali dobavljate izdelek? Da, nudimo 2-5 let garancije za naše izdelke.
V5: Kako pošiljate blago in koliko časa traja, da prispe? Običajno pošiljamo preko DHL, UPS, FedEx ali TNT. Običajno traja 3-5 dni, da prispe. Letalski prevoznik in ladijski prevoz sta prav tako neobvezna. Vprašanje 6. Kako poteka-poprodajna storitev? Imamo odgovorno in strokovno ekipo poprodajnih storitev ter servisno linijo za obravnavo vaših pritožb in povratnih informacij.
Priljubljena oznake: led ufo moderna trgovina highbay luči 100w, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec











