Izdelkov
Okrogle UFO LED High Bay luči
1. Visokokakovostna SMD LED, uporabite originalni kakovostni LED vir. Lumni celotne napeljave nad 130 lm/W.
2. Meanwell vozniki voznik iz lastne tovarne.
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Opis izdelka
1. Visokokakovostna SMD LED, uporabite originalni kakovostni LED vir. Lumni celotne napeljave nad 130 lm/W.
2. Meanwell vozniki voznik iz lastne tovarne.
3. Robustna opora z nizkim profilom, enostavna namestitev in vzdrževanje.
| Barvna temperatura (Kelvin): | 5700 Kelvinov |
| Možnost zatemnitve: | 1-10V Možnost zatemnitve |
| Ocena IP: | Ocena IP65 |
| Lumni: | 36000 lumnov |
| Delovna temperatura: | -40 stopinj F do plus 122 stopinj. F |
| Zamenja: | Zamenjava 840 W |
| Napetost: | 100 V - 277 volt |
| Moč: | 240W |
Več podrobnosti slike



Aplikacija
1. Razsvetljava delavnic in tovarn.
2. Razsvetljava nakupovalnega centra.
3. Osvetlitev muzejev, stadionov in telovadnic.

Priljubljena oznake: okrogle ufo led visoke luči, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi











