Izdelkov
Ufo 150 Watt Black Integrated Led High Bay
Svetlobna učinkovitost: 150lm/w
LED diode: SMD2835
CRI: >70>80
Vhod: AC200-240V
Znamka gonilnika: Philips
Kot žarka: 60 stopinj / 90 stopinj / 120 stopinj
Zatemnitev: 1-10V za možnost
Mikrovalovni senzor: za možnost
Stopnja IP: IP65
Predstavitev izdelka:

Lastnost izdelka:
Na novo zasnovana LED luč z visokim ležiščem 150 W je ekonomičen tip, izdelana iz tlačno-litega aluminija in PC leč. zagotavljajo visoko svetilnost ob nizkih stroških, kar omogoča izjemno vrednost pri svetlobnih instalacijah.
Čudovit videz, napredna zasnova odvajanja toplote, visoka svetlobna učinkovitost, do 160lm/w.
Visoko varčevanje z energijo in varstvo okolja, dolga življenjska doba, več kot 50000 ur.
Možnosti zatemnitve 1-10V in mikrovalovnega senzorja, zaščitni razred IP65.
Philips, gonilnik Meanwell tudi za možnosti.
Specifikacija izdelka:
| Št. modela | BW-150W-U12 |
| LED moč | 150W |
| Svetlobna učinkovitost | 150lm/w |
| Znamka čipov | LED diode SMD 2835 |
| Vhodna napetost | AC 200-240 V |
| Materiali | Aluminijasto ohišje in PC leča/steklo |
| Objektiv Kot žarka | Philips / kitajska blagovna znamka |
| Dodatki | PC/aluminij reflektor za opcijsko Nosilec et za neobvezno 1-10V zatemnitev, mikrovalovna pečica po izbiri |
| CRI | >70>80 |
| PF | >0.95 |
| CCT | 3000/4000/5000/5700k |
| Življenjska doba LED | >50,000ur |
| Delovna temp | -30 stopinj - plus 45 stopinj |
| Ocena IP | IP65 |
| Namestitev | Nosilec za kavelj / obesek / nosilec |
| Dimenzija | Φ285x152 mm |
| GWkg | 3,1 kg |
| Velikost pakiranja | 365 x 365 x 185 mm |
Več podrobnosti:
150W High Bay luči Dimenzija

UFO LED High Bay 150 W s PC objektivom
Objektiv ima možnosti 60/90/120 stopinj, prepustnost je zelo visoka, ustreza potrebam različnih strank in različnih prizorišč.

LED UFO High Bay z reflektorjem
Reflector ima PC/aluminij za možnosti, uporabite reflektor za Ufo led visoke zalive, da zmanjšate bleščanje, prihranek energije in visoko zmogljivost, leča 60/90/120 stopinj je na voljo na podlagi različnih aplikacij osvetlitve.

UFO LED High Bay svetlobna struktura

Dodatki za luči LED High Bay 150W
GS LIGHT nudi trikotni kavelj, da dobite manjšo velikost pakiranja, da prihranite stroške pošiljanja.
Varnostna vrv poskrbi za boljšo namestitev Močna varnost.

High Bay LED luči, mikrovalovni senzor
Za možnosti nudimo mikrovalovno pečico Senor z daljinskim upravljalnikom
LED luči visokega ležišča senzorja gibanja bodo stala nekoliko več. Zato lahko nekateri poslovni prostori namestijo cenejše možnosti, če ponujajo enake prednosti LED.
Toda s funkcijo senzorja gibanja boste verjetno dolgoročno prihranili več stroškov električne energije. ki se lahko samodejno vklopi in izklopi ali zatemni na nizko raven osvetlitve.

Aplikacija:
High bay LED luči se lahko uporabljajo za številne različne kraje, kot so skladišče, factroy, telovadnica, razstava, tečaj, letališče, zunanje oglaševanje, podzemna postaja,
Način namestitve:

Priljubljena oznake: ufo 150 W črna integrirana led high bay, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec











