Izdelkov
T8 Rumena LED tube osvetlitev Anti UV LED Tube
1.Na voljo je bistra in zmrzalna obloga.
2.Nemčija inprovementna materialna tehnologija.
3.PC surovina V2 retardantna ocena plamena.
4.Epistar LED čip 80-100lm/w,1500K-2000K.
5.Vgrajen izolirani napajalni kondenzator rubikona. 6.100% ukinitev ultravijolični žarek (Valovna dolžina filtra<>
T8 Rumena LED cev osvetlitev Anti UV LED cev

Lastnosti izdelka:
1.Na voljo je bistra in zmrzalna obloga.
2.Nemčija inprovementna materialna tehnologija.
3.PC surovina V2 retardantna ocena plamena.
4.Epistar LED čip 80-100lm/w,1500K-2000K
5.Vgrajen izolirani napajalni kondenzator rubikona.
6.100% ukinitev ultravijolični žarek (Valovna dolžina filtra<>
Specifikacija izdelka:
| Ime izdelka | T8 Rumena LED cev osvetlitev Anti UV LED cev |
| Moč | 8-10W 12-14W 16-25W 18-35W |
| Dolžina | 600mm 900mm 1200mm 1500mm |
| Učinkovitost lumena (lm/w) | 100-120lm/w |
| Barvna temperatura (CCT) | 1500-2000K |
| Filtriranje valovne dolžine | <> |
| Material | Alumimum + PC |
| Vhodna napetost | 100-277V/AC |
| Garancija | 5 let |
Več podrobnosti:
T8 Rumena LED cev osvetlitev Anti UV LED cev


Uporaba:

Paket:

FAQ:
V: Nadzor kakovosti?
O: 100% svetilk bo preizkušeno in bo osvetlitev še 24 ur, da preizkusite njegovo zanesljivost kakovosti, mi pa bomo testirali tudi njeno temperaturo po 24 ur osvetlitvi. Ponovno testiramo 100% svetilk, da vidimo, ali še vedno deluje dobro;
Vsaka svetilka mora pred pošiljanje kupcu prenesti vse te postopke QC.
V: Kako delujejo lede?
O: LED so sestavljene iz 3 glavnih komponent: LED-jev (komplet čipov, ki proizvaja svetlobo), gonilnik (pretvori AC v DC) in pomivalnega korita (da bo vse hladno). LED odpelje enosmerno napajanje voznika in ustvari svetlobo. Pomivalnik toplote zajema toploto iz LED in voznikov. Čeprav SOD proizvaja bistveno manj toplote kot žarnice, ki smo jih bili vajeni v preteklem stoletju, je treba toplotno, ki jo proizvajajo, upravljati. Bolje kot je to narejeno, dlje je življenje izdelka.
Priljubljena oznake: t8 rumena led cev razsvetljava anti uv led cev, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec












