Izdelkov
LED brez UV svetlobe, rumena cevna svetilka T 8 600 mm 900 mm 1200 mm 1500 mm
1. Na voljo čista in zmrzalna prevleka.
2. Nemška tehnologija za izboljšanje materialov.
3. ocena ognjevarnosti PC surovine V2.
4. LED čip Epistar 80-100lm/w, 1500K-2000K.
5. Vgrajen izoliran kondenzator rubycon.6.100% odpravlja ultravijolični žarek (valovna dolžina filtra<>
LED brez UV svetlobe, rumena cevna luč T 8 600 mm 900 mm 1200 mm 1500 mm

Lastnosti izdelka:
1. Na voljo čista in zmrzalna prevleka.
2. Nemška tehnologija za izboljšanje materialov.
3. ocena ognjevarnosti PC surovine V2.
4. LED čip Epistar 80-100lm/w, 1500K-2000K
5. Vgrajen kondenzator rubycon z izolirano močjo.
6.100% odpravlja ultravijolični žarek (valovna dolžina filtra< 500="">
Specifikacije produkta:
| ime izdelka | LED brez UV svetlobe, rumena cevna luč T 8 600 mm 900 mm 1200 mm 1500 mm |
| Moč | 8-10W 12-14W 16-25W 18-35W |
| Dolžina | 600 mm 900 mm 1200 mm 1500 mm |
| Učinkovitost lumena (lm/w) | 100-120 lm/w |
| Barvna temperatura (CCT) | 1500-2000K |
| Valovna dolžina filtra | & lt; 500 nm |
| Material | Največji + računalnik |
| Vhodna napetost | 100-277V/AC |
| Garancija | 5 let |
Več podrobnosti:
LED brez UV svetlobe, rumena cevna luč T 8 600 mm 900 mm 1200 mm 1500 mm


Uporaba:

Paket:

Pogosta vprašanja:
V: Ali imajo LED diode žično nit?
O: Ne, LED delujejo z uporabo popolnoma različnih komponent. LED diode so diode - dovoljujejo le premikanje energije v eno smer. Na anodi (+) prihaja tok, na katodi (-) pa tok ugasne, podobno kot pozitivni in negativni sponki baterije. Žarnice z žarilno nitko oddajajo svetlobo v vse smeri (vsesmerne) v nasprotju z LED lučmi, ki zaradi zasnove in postavitve štrlijo v določenih smereh (na primer 20, 50 in 120 stopinj).
V: Kakšen je dobavni rok?
O: 1. Vzorci: 3-5 delovnih dni;
2. Naročilo v razsutem stanju: 7-15 delovnih dni
V: Kakšna je garancija?
O: Stranka podpira 5 -letno garancijo
Priljubljena oznake: LED brez svetlobe rumena cev t 8 600 mm 900 mm 1200 mm 1500 mm, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, prodam, na zalogi, brezplačen vzorec












