Izdelkov
Rumena barva Led Tube Light
1. Na voljo je čista in zmrzovalna prevleka.
2. Nemčija inprovement materialne tehnologije.
3. PC surovina V2 ocena ognjevzdržnosti.
4. Epistar LED čip 80-100lm/w, 1500K-2000K.
5. Vgrajen izolirani močni rubikonski kondenzator. 6,100-odstotno odpravljanje ultravijoličnih žarkov (Valovna dolžina filtra<>
rumene barve LED cevna luč

Lastnosti izdelka za rumeno barvno LED cevno luč:
1. Na voljo je čista in zmrzovalna prevleka.
2. Nemčija inprovement materialne tehnologije.
3. PC surovina V2 ocena ognjevzdržnosti.
4. Epistar LED čip 80-100lm/w, 1500K-2000K
5. Vgrajen izolirani močni rubikonski kondenzator.
6,100-odstotna odprava ultravijoličnih žarkov (valovna dolžina filtra<>
Specifikacije produkta:
| ime izdelka | Anti UV 4ft 1,2m 18W 20W rumene LED cevne luči |
| Moč | 8-10W 12-14W 16-25W 18-35W |
| Dolžina | 600 mm 900 mm 1200 mm 1500 mm |
| Lumenska učinkovitost (lm/w) | 100-120lm/w |
| Barvna temperatura (CCT) | 1500-2000K |
| Valovna dolžina filtra | <> |
| Material | Aluminum plus PC |
| Vhodna napetost | 100-277V/AC |
| Garancija | 5 let |
Več podrobnosti:


Aplikacija:

Paket:

Pogosta vprašanja:
V: Kateri izdelki so vaša glavna dejavnost?
O: Specializirani smo za LED cevne luči, LED panelne luči, LED reflektorje, LED visoko luči, LED cevne luči rumene barve itd.
V: Kaj pa vaša kakovost?
O: BenweiLighting uporablja material vrhunske kakovosti, da zagotovi stabilno kakovost in dovolj svetlosti, dobavljamo visoko cenovno zmogljive izdelke. Vsak izdelek je dobro prestal test staranja in nato dostavljen vsaki stranki.
V: Kako dolgo traja garancija?
O: Zagotavljamo 3-5 let garancije. Ko odkrijete težavo s kakovostjo v našem podjetju v garancijskem obdobju, nam prosimo, da nam pošljete slike ali video za potrditev, če gre za naš problem s kakovostjo, vam bomo brezplačno poslali zamenjavo.
V: Kako dolgo traja dobavni rok?
O: Čas dostave za luči LED cevi v 7 delovnih dneh po prejemu plačila. Naročilo v razsutem stanju je odvisno od količine. Za LED reflektorje, LED visoke luči in LED žarnice dobavni rok v 10 delovnih dneh po prejemu plačila.
V: Kako oddati naročilo?
O: Ko potrdimo vse podatke z vami, vam bomo po e-pošti poslali račun za izvedbo, opravite plačilo prek bančnega nakazila, Paypala ali Western Uniona in nam po e-pošti pošljite bančni izpisek. S proizvodnjo bomo zaključili pravočasno, blago pa bomo kmalu odposlali. Povedali vam bomo št. in ga spremljajte vsak dan, dokler ne prejmete blaga.
V: Kako se lahko obrnem na vas?
O: Kakršno koli vprašanje ali povpraševanje mi pošljite e-pošto ali me kontaktirajte neposredno po Skypeu.
Priljubljena oznake: rumena barva led cevna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec










