Izdelkov

Rumena cevna luč
1. Na voljo je čista in zmrzovalna prevleka.
2. Nemčija inprovement materialne tehnologije.
3. PC surovina V2 ocena ognjevzdržnosti.
4. Epistar LED čip 80-100lm/w, 1500K-2000K.
5. Vgrajen izolirani močni rubikonski kondenzator. 6,100-odstotno odpravljanje ultravijoličnih žarkov (Valovna dolžina filtra<>
rumena cevna luč

Lastnosti izdelka:
1. Na voljo je čista in zmrzovalna prevleka.
2. Nemčija inprovement materialne tehnologije.
3. PC surovina V2 ocena ognjevzdržnosti.
4. Epistar LED čip 80-100lm/w, 1500K-2000K
5. Vgrajen izolirani močni rubikonski kondenzator.
6,100-odstotna odprava ultravijoličnih žarkov (valovna dolžina filtra<>
Specifikacije produkta:
| ime izdelka | Anti UV 4ft 1,2m 18W 20W rumena cevna luč |
| Moč | 8-10W 12-14W 16-25W 18-35W |
| Dolžina | 600 mm 900 mm 1200 mm 1500 mm |
| Lumenska učinkovitost (lm/w) | 100-120lm/w |
| Barvna temperatura (CCT) | 1500-2000K |
| Valovna dolžina filtra | <> |
| Material | Aluminum plus PC |
| Vhodna napetost | 100-277V/AC |
| Garancija | 5 let |
Več podrobnosti:
Benwei kakovost in storitev:
1, stabilna kakovost z vrhunsko zunanjostjo
2, Konkurenčne cene in dodatni popust za agente
3, Sprejmite prilagajanje za stranke
4, hiter, premišljen in profesionalen odziv
5, hiter čas dostave
6, Človeška poprodajna storitev in garancija
7, Popolni testi in sorte certifikatov za različne trge
8, prilagodite pakiranje, tiskanje kartona in nalepko za blagovno znamko strank
Podpira:
Da bi strankam pomagali razširiti svoje trge, je na voljo storitev OED.
WISCOON ponuja poslovne politike za podporo vsem rednim in novim strankam, prosimo kontaktirajte za našo podrobno podporo.....


Aplikacija:

Paket:

Priljubljena oznake: rumena cevna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljši, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec

