Izdelkov

DC 12V LED T8 integrirana cevna svetilka
* 4-metrska cev T8
* G13 Bi-pin osnova
*Dvojni napajalnik
*CRI80,80 LM/W, 100 LM/W in 130 LM/W na izbiro
Pošlji povpraševanje
Predstavitev izdelka

Lastnosti:
* 4-metrska cev T8
* G13 Bi-pin osnova
*Dvojni napajalnik
*CRI80,80 LM/W, 100 LM/W in 130 LM/W na izbiro
*12V-36V T8 LED cev, cev lahko deluje z močjo od 12V, 24V in 36V.
Specifikacije
| Vhodna napetost (V) | DC 12-24V |
| Svetlobni tok (lm) | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Ocena IP | IP44 |
| Izvor svetlobe | LED |
| SCT | 3000K/4000/5000/6000K |
| Poraba energije | 2ft - 10}W / 3ft - 15W / 4ft - 20}W |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Življenska doba | 50000h |
| LED čipi | SMD2835 |
Več slik


Paket

Priljubljena oznake: dc 12v led t8 integrirana cevna luč, Kitajska, dobavitelji, proizvajalci, tovarna, nakup, cena, najboljše, poceni, naprodaj, na zalogi, brezplačen vzorec
Naslednji:
12-voltna enosmerna cevna svetilka
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi

